bytový dom vivien

štýlové bývanie v centre hlohovca

Bývajte s nami

o projekte

Novostavba bytového domu Vivien obsahuje všetko, čo očakávate od moderného bývania. Výborná poloha v širšom centre mesta Hlohovec,veľkoryso koncipované byty,občianska vybavenosť,krásne okolie ako stvorené na večerné prechadzky popri Váhu. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta pre rezidentov,podzemná garáž,bezbariérový prístup alebo osobný výťah. Ak hľadáte to pravé bývanie pre Vás alebo Vašu rodinu, ste na správnej adrese.

architektúra

Autorom architektonického riešenia budovy je akad.arch. Peter Černušák, ktorý sa projektovaniu obytných priestorov venuje viac než štyridsať rokov. Architektúra budovy kombinuje moderné materiály v podobe skla a farebných omietok kontrastujúcich s tehlovým obkladom ktorý dodáva celej budove na jedinečnosti. Návr budovy takysto rešpektuje najnovšie požiadavky a trendy v oblasti ekologickej výstavby čo dokazuje napr. zatrávnená plochá strecha. Ani okolie budovy a parkoviska nezostalo bez povšimnutia. V okolí parkovacích miest a samotnej budovy bude vysadených až 22 vzrastých stromov. Ďalšia výsadba bude obsahovať množstvo suchomilných trvaliek a živých plotov na ostatných plochách bude vysiaty parkový trávnik. 

kontakt a rezervácie

Ak Vás projekt zaujal a chcete sa dozvediet viac neváhajte nás kontaktovať. Môžete tak urobiť telefonicky,e-mailom alebo cez kontaktný formulár.

Kontaktná osoba Martin Gažík :

Mail: gazik@mikulek.sk

Tel.č. +421 907 798 300